Насіннєва асоціація України вітає нових учасників

Источник

АПК-Информ

1916

28 листопада у Києві відбулося чергове засідання правління Насіннєвої асоціації України.

Зустріч пройшла під головуванням голови правління компанії MAS Seeds (ТОВ «Маїсадур Семанс Україна») в особі її генерального директора Ромена Стефана Дестйо, за участі представників компаній дійсних членів асоціації: «Лімагрейн Україна», «Євраліс Семенс Україна», «Коссад-Восток», «РАЖТ Семенс Україна», «Сингента», «КВС-Україна».

На засіданні членами правління було одноголосно підтримано заяву про приєднання до Асоціації нового учасника – Офісу Радника з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні, який став вже 30 член НАУ.

З 12 серпня 2019 р. Радником з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні є Рейнауд Наутен (Reinoud Nuijten). Він має більше 10 років досвіду в управлінні проектами, зокрема, на Західних Балканах, у Східній Європі та на Близькому Сході. До свого призначення в Києві пан Наутен займався розвитком міжнародної торгівлі, проектами створення ланцюжка доданої вартості та просування експорту. Особливий досвід має у галузі державно-приватної співпраці та розвитку інституційного потенціалу. 

«Насіннєвий та посадковий матеріал є нашим пріоритетом, ми хотіли б поділитися голландськими практиками та досвідом у вказаних сферах з бізнесом України. Ми сподіваємося, що Насіннєва асоціація України допоможе нам зробити позитивний вплив на гармонізацію українського законодавства із законодавством ЄС. Ми віримо в успіх спільної роботи», – сказав Рейнауд Наутен.
Реклама

Вход