Україна посилює контроль аграрного ринку

Источник

АПК-Информ

4368

Новий УКАЗ націлений гармонізувати екологічний та аграрний ринки України, захистити бджільництво та убезпечити здоров’я нації.

Наразі в Україні відсутній дієвий контроль та покарання за виробництво та розповсюдження фальсифікованої та контрафактної продукції засобів захисту рослин (ЗЗР). Відбувається нехтування регламентів застосування ЗЗР, що завдає нищівної шкоди екології, тваринам та суспільству. Частішають випадки стихійної утилізації тари з-під пестицидів, а також непридатної хімії. Турбота за майбутнє нації згуртувала соціально відповідальних імпортерів та виробників ЗЗР до створення громадської спілки «Український контроль аграрного захисту».

До об’єднання ввійшли всі українські виробники та ключові імпортери ЗЗР, які забезпечують понад 30% річної потреби ринку України, зокрема «АЛЬФА СМАРТ АГРО», КОМПАНІЯ «АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ», ТОРГОВИЙ ДІМ «АГРОСФЕРА», ТОРГОВИЙ ДІМ «НЕРТУС», «УКРАВІТ АГРО», «ХІМАГРОМАРКЕТИНГ» та ін.

Громадське об’єднання створено з метою дієвого вирішення нагальних проблем аграрного сектору у сфері захисту рослин та впровадження механізмів посилення обізнаності, контролю та запровадження ефективних заходів впливу на безвідповідальних суб’єктів господарювання та громадян, які порушують законодавство у сфері роботи із пестицидами та, відповідно, завдають шкоди країні.

Учасники також запрошують усіх відповідальних представників аграрного ринку долучатися до об’єднання з метою впорядкування життєвого циклу обігу пестицидів та агрохімікатів.

Головою ГС «УКАЗ» обрано Кузьменка Сергія Олександровича, який останні 4 роки очолював ГС «Українська промислова асоціація захисту рослин».

Реклама

Вход